KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14554064

nr 1455 4064

Bodo von Campenhausen

(1898-1988), Sverige

"Malmö från Sjölundavägen". Signerad, daterad 1946. Akvarell, 48x69 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 mars 2022
kl 20:43:54

16/3 22:46:12 1      Vinnande bud

Bodo von Campenhausen

Läs mer om Bodo von Campenhausen